Samochody godne uwagi z pewnego źródła (polskich salonów)

Odkupimy Twoje auto

Zostaw auto w rozliczeniu!

Sprzedajesz samochód i chcesz, żeby trafił w dobre ręce? Poszukujesz nowego auta, a nie masz czasu na sprzedaż starego pojazdu? Masz zamiar szybko pozbyć się niechcianego samochodu? Interesują Cię używane, godne uwagi samochody?

Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie współpraca z Autoryzowanym Dealerem Yama. Dbamy o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo naszych Klientów. Odkupujemy samochody używane z pewnego źródła. Odkupujemy samochody za gotówkę oraz przyjmujemy auto w rozliczeniu przy zakupie nowego samochodu w naszych salonach.

Szukasz innego używanego samochodu?

Wymienimy Twój obecny samochód na używane auto z naszej floty. Stawiamy na komfort i zadowolenie klienta. Oferowane i przyjmowane przez nas samochody wyznaczają standardy, stąd przyjmując auta do naszych komisów stawiamy na wartości:

  • szukamy aut młodszych - przyjmujemy samochody, które produkowane są po 2000 roku

  • chcemy, żeby nasi Klienci nie brali wyjeżdżonych aut – maksymalny przebieg przyjmowanego auta to 200 000 kilometrów

  • przyjmowane samochody muszą mieć pełną dokumentację i pochodzić z pewnego źródła

  • skupujemy samochody używane z polskich salonów

Wiemy, że dbasz o swoje auto i spełniasz powyższe kryteria. Już dziś zgłoś się do naszego salonu, aby otrzymać bezpłatną wycenę Twojego samochodu. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i razem uzgodnicie najlepszą formę współpracy.

Napisz do nas, a my się z Tobą skontaktujemy:

Dane samochodu

Dane osobowe